NOVINKY

Co se děje a bude dít?

Prvomájové softballové klání se uskutečnilo v Kunovicích. V prvním zápase jsme se hned v 1. inningu dostaly do vedení 1:0, ve 3. inningu náskok navýšily opět o bod a následně o další dva. Od 4. inningu byl ale lepší soupeř, který nás postupně bodově dorovnal. Bohužel v 6. inningu nás potkala nemilá záležitost a to zranění Natky na 1....

Extraliga: O víkendu byly na programu obě dospělé Extraligy. V mužské Extralize již není tým bez porážky, ani bez vítěství. Dobře si zatím vede nováček soutěže z Břeclavi, jenž drží vyrovnanou bilanci 4:4 i přes dvojboj s vedoucí dvojicí Žraloci a Spectrum. Dobře si stojí i Painbusters Most. V ženské Extralize dominují bez porážky Joudrs, které...

Labutě odehrály tento víkend na domácím hřišti v Radotíně, kde v sobotu hostily Eagles, v neděli pak Joudrs. Víkendová bilance jsou 3 prohry a krásná jedna výhra nad Eagles, kterou jsme si vážně užily 💙🙌 Výsledky nejsou potřeba vědět😁důležité je kdo hraje dobře na konci sezóny. Stále věříme, že náš čas přijde💙💙💙

Extraliga: Softballová sezóna konečně začala! Podmínky nebyly, hlavně tedy v neděli, ideální, jelikož na několika místech sněžilo. Obhájci titulu muži Tempa přivítali svou zahraniční posilu řízkem - viz zde. Nováček letošní Extraligy mužů Locos Břeclav ovládl místní média - viz zde. Podrobnosti o zápasech ženské Extraligy přinášíme zde.
MČR veteránů...

I když to v sobotu ráno vypadalo spíše na běžky, než na letní pálkovací hru, oblékly jsme jégrovky, několik vrstev podvlékacích triček, seškrábaly námrazu z okýnek aut, naplnily termosky a vrhly se vstříc prvnímu ligovému hracímu víkendu.

Nová sestava, nové dresy, nové výzvy, neskutečná chuť do hry anebo Labutě poprvé na scéně!

ME žen: Softbalistky rozehrají evropský šampionát proti Litvě, slavnostní zahájení bude ale proti Švédsku. Kompletní rozpis turnaje je dostupný na webu Softball Europe. Celý článek najdete zde.

Každoroční seriál "Preview Extraligy" vám představí letošní účastníky mužské i ženské extraligy. Začínáme opět od loňských spodních příček a v posledním týdnu před startem extraligy se prokoušeme až držitelům titulu v obou kategoriích.

Ayelet International Games 2019 se konaly ve dnech 6. ˗ 9. března v izraelském Ejlatu. Jedná se o veliký turnaj v mnoha sportovních odvětvích. Jedním z nich je i softball :-)