Z Rachotníku na tábor

03.09.2019

Poslední prázdninový víkend odstartoval druhou půli sezóny, kterou jsme začaly na domácím hřišti proti Sabatu.

Bohužel start nám podle našich představ nevyšel a v sobotu jsme inkasovaly hned dvě porážky. Na prkno se proti nám v obou zápasech postavila extraligová nadhazovačka Jitka Horová, která nás svými stoupavými nadhozy značně potrápila.

Sabat byl oproti nám na pálce velmi při chuti a tak první zápas skončil nekompromisně 9:0.

I přestože se nám v druhém zápase dařilo balóny kontaktovat lépe, obsazené mety jsme v body proměnit nedokázaly. Proti výkonu protihráček jsme jednoduše nestačily. Zápas skončil výsledkem 6:0 pro Sabat.

Zklamání ze sobotního herního nezdaru se nám podařilo rozpustit krátce po příjezdu do Tábora, kde nás v neděli čekal double proti Hladovým Hrošicím. Náladu jsme si spravily výbornou večeří v místní restauraci a neméně dobrým pitím. Týmová nálada byla rázem nazpět v plné parádě. 😊

Do prvního nedělního zápasu jsme se vrhly střemhlav a předvedly vynikající výkon jak na pálce, tak v poli. Oproti sobotě padaly krásné tvrdé hity a z naší obrany se stala betonová zeď, za kterou nic neprošlo. Po více jak dvouhodinovém zápase na tabulích svítil výsledek 7:2 pro Mrkve.

Nutno podotknout, že oba víkendové dny rtuť na teploměru ukazovala více jak 30˚C.

V průběhu druhého zápasu se dostavila předpokládaná únava.

Přišly pěkně umisťované odpaly od protihráček, které jsme zastavit nedokázaly a povolila i obrana v poli. V šesté směně tak Hrošice vyhrály rozdílem 12:2.

"Na závěr musím poděkovat třem hráčkám. Šmajdince, která v úmorném vedru bravurně odchytala všechny 4 zápasy. Janince, která napříč nelehké životní situaci zahrála vše bez jediného zaváhání, a v neposlední řadě Kváče, která přes svůj "sloupovitý" handicap skvěle odehrála všechny zápasy a všechny během celého víkendu podržela."  - HrubáŠ

© 2021 SC Čechie Mrkve, z.s. | Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!