Školení pro zapisovatele 2019

23.10.2018

Komise Scorerů ČSA ve spolupráci s ZK ČBA opět vyhlašuje termíny pro školení zapisovatelů pro sezónu 2019.

Dle Koncepce Zapisovatelů ČSA připravila KS tyto 3 termíny pro školení Level 2 Licence Extraliga:

1) 9.-10.2.2019 - termín Čechy
2) 16.-17.2.2019 - Praha
3) 2.-3.3.2019 - termín Morava

Komise scorerů žádá kluby, aby projevili svůj zájem o pořádání školení úrovně Extraliga pro termíny v Čechách a na Moravě. Popřípadě další termíny dle návrhů klubů v případě vyššího zájmu.

Přihlášky posílejte na lenka.richterova73@gmail.com a v kopii na info@softball.cz nejpozději do 5.12.2018, aby bylo možné následně zveřejnit termíny i s místy školení.

Podmínky pro pořádání školení Extraliga

Pořadatel zajistí na celý víkend výukové prostory (školní třída, klubovna), projektor a přístup k Wi-Fi. Náklady na prostory hradí pořadatel. Náklady na lektory hradí asociace z poplatků vybraných od účastníků školení.

Minimální počet účastníků je 8 osob.

Podmínky pro účastníky školení Extraliga

Podmínkou splnění je účast na celém školení a splnění závěrečného testu. Přihlášky pro zájemce o účast na školení zapisovatelů budou možné až po zveřejnění míst školení pomocí online přihlášek. Přesné informace o náplni školení, vč. harmonogramu a studijních podkladů budou zveřejněny v nadcházejících týdnech na stránkách ČSA.


Předsezónní seminář pro pokročilé zapisovatelé

Dále připravujeme předsezónní seminář pro pokročilé zapisovatele v termínu 16.-17.3.2019, který se bude konat Nymburce. (Není vhodné pro začátečníky, podmínkou je alespoň 1 sezóna v nejvyšší lize nebo 1-2 praxe se softballovým či baseballovým zápisem a iScorem). Program a bližší informace budou zveřejněny taktéž v následujících týdnech na webu ČSA.

Doporučujeme všem zapisovatelům, kteří se zapisují seniorskou Extraligu.

Školení pro začátečníky - Level 1 Licence Standard

V případě zájmu o pořádání jednodenního školení Level 1- Licence Standard nám zašlete žádost i s navrhovaným termínem v období únor - březen 2019 také na email lenka.richterova73@gmail.com a v kopii na info@softball.cz nejpozději do 5.12.2018. Školení Standard se mohou konat ve stejném termínu jako Extraliga.

Za Komisi scorerů Lenka Richterová

Zdroj: softball.cz

© 2021 SC Čechie Mrkve, z.s. | Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!