Rozpis ME žen a spousty dalších novinek

03.04.2019

ME žen: Softbalistky rozehrají evropský šampionát proti Litvě, slavnostní zahájení bude ale proti Švédsku. Kompletní rozpis turnaje je dostupný na webu Softball Europe. Celý článek najdete zde.

Projekt STM
STM: Projekt STM se rozeběhl na regionální bázi a šéf projektu, Petr Novák, přináší ucelený pohled na fungování jednotlivých regionálních STM. Středeční kondičně softballové tréninky pokračují dle projektu do konce června. Projekt hned v prvním roce přinesl zlepšení v kondici, v uvědomění si nutnost péče o vlastní tělo jako základní sportovní nástroj. V průběhu ME žen v Ostravě svoláme všechny vedoucí regionálních STM k hodnocení projektu a nastavení pro následující rok. Celý článek zde

Díky trenére
Trenéři: Je to tady! Začíná další ročník sportovně-společenská akce Díky, trenére. Od února je opět možné na webové stránce Díky, trenére nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o titul Trenér mládeže 2019, o finanční příspěvky na zahraniční stáže nebo příspěvky pro jejich kluby. Více zde.

Celý Newsletter ČSA.

© 2021 SC Čechie Mrkve, z.s. | Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!