První účastníci MS jsou v Praze

04.06.2019

MS mužů: První tým již dorazil do Prahy. Argentina je v Praze a má před sebou několik přípravných zápasů s našim týmem. Ve středu se od 18:00 hraje na Spectru, ve čtvrtek v Ledenicích, O víkendu pak proběhne na Krči přípravný turnaj, jehož se kromě dvou našich týmů zúčastní i Argentina, Venezuela a Anglie. 

Repre žen na Floridě
Florida: Reprezentace se v úvodních duelech střetla s USSSA a oba duely prohrála, i když zvláště ve druhém zápase náš útok tlačil - více info zde.. Následující dvojzápas s Čínou skončil 1:1 a naše holky ulovily cenný skalp. Více na FB stránce reprezentace žen.

Mládež na MS zdarma
MS mužů: Mimořádná příležitost se nabízí mládežnickým družstvům softballových klubů. Na základě četnějších dotazů umožňujeme mládežnickým klubům vstup na vybrané zápasy základní části MS mužů zdarma. Místo vlastního tréninku tak máte možnost vidět giganty světového sportu na vlastní oči. Nabídka platí do 10. června. Více zde

Český dům
MS mužů: V areálu Joudrs bude v průběhu MS otevřen Český dům. Inspiraci jsme si vzali z Olympijských her a také zde to bude místo setkávání - více zde.

Juniorky nominovaly
Irvine: Tým trenérů národního týmu juniorek zveřejnil konečný seznam 17 hráček, které budou reprezentovat v srpnu Českou republiku na XIII. mistrovství světa juniorek v kalifornském Irvine. Kompletní informace zde

© 2021 SC Čechie Mrkve, z.s. | Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!