První máj, softball hraj!

02.05.2019

Prvomájové softballové klání se uskutečnilo v Kunovicích. V prvním zápase jsme se hned v 1. inningu dostaly do vedení 1:0, ve 3. inningu náskok navýšily opět o bod a následně o další dva. Od 4. inningu byl ale lepší soupeř, který nás postupně bodově dorovnal. Bohužel v 6. inningu nás potkala nemilá záležitost a to zranění Natky na 1. metě. To si vyžádalo sanitku a odvoz do nemocnice. Výsledkem je natržený stehenní sval. Tato událost ovlivnila další vývoj zápasu, kdy už jsme nedokázaly skórovat, zato soupeř nám v dohrávce dal vítězný bod. Utkání trvalo 2:30 minut a bylo pro nás velice náročné jak fyzicky, tak psychicky. 

I druhý zápas byl dlouhý, hrálo se znovu přes 2 hodiny. Ve 3. inningu jsme se ujaly vedení 1:0 po oběhnutém homerunu Áčka. Utekla nám ale 6. směna, kdy se soupeř dostal do vedení 4:1 a tímto výsledkem také zápas skončil.

Celkově je úroveň hry velice dobrá, chybí nám holt trošku štěstí v koncovce. V prvním zápase jsme nechali 10 běžců na metách, na druhou stranu za celý dlouhý zápas jsme udělaly jen 1 error. Ve druhém zápase to bylo 12 běžčů. 

© 2021 SC Čechie Mrkve, z.s. | Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!