Novinky ze světa softballu 6/2019

15.05.2019

Ladies Day opět po roce

Na Ladies Day je připraven bohatý program. A večer to vše zakončí softballový zápas žen Eagles Praha a SC Storms Řepy, který slibuje parádní podívanou. Videopozvánka zde  .

Extraliga: Nabitý program měla Extraliga žen. Den Vítěství měl na pořadu osm zápasů a SaBaT si připsal úvodní výhry - více zde. Uplynulý týden ovládl zase extraligový softball a přinesl hned několik zajímavých výsledků. Nejúspěšnějším týmem víkendu se stal SaBaT Praha s bilancí 3:1. Joudrs si přijely pro první porážky do Ledenic a Řepy si nečekaně vyšláply na Eagles - více zde.

All Stars
Florida: Obě české hráčky, které působí v univerzitních soutěžích v USA, Kristýna Malá a Veronika Klimplová, byly za své výkony nominovány do All Stars týmu nováčků v soutěži  

Sloupek předsedy

MS mužů: MS se nezadržitelně blíží. Medailonky jednotlivých hráčů nám postupně ukrajují dny do zahájení největší akce v dějinách českého softballu. Již jen 30 dní nás dělí od zahájení MS. Při této příležitosti vám představujeme Jonáše Macha, reprezentačního nadhazovače a jeho speciální padavý nadhoz - medailonek sledujte zde.

Pro české kluby jsme pro MS připravili speciální akci - klubové permanentky. Tyto permanentky jsou na jméno a cílem bylo pozvednout hrdost české softballové komunity, jednotlivých členů ČSA, a být součástí MS. Osobní permanentka se jménem bude tak cennou vzpomínkou na tuto akci. Celkem bylo objednáno 215 osobních klubových permanentek a do akce se zapojilo celkem 27 klubů. Zaregistroval jsem snahu získat permanentky beze jména a pak si je různě půjčovat. I když rozumím této "české" uličce, smysl klubových permanentek byl jiný a má daleko vyšší cíl. Tím je osobní spoluúčast na akci, která se v Čechách v nejbližší době opakovat nebude. Děkuji všem, kteří to takto pochopili, klubové permanentky jsou právě na cestě k vám. 

Celé znění newsletteru ČSA.

© 2021 SC Čechie Mrkve, z.s. | Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!