Novinky ze světa softballu 3/2019

01.04.2019

MS mužů: Rozpis MS mužů je na světě. Turnaj zahájí naše reprezentace s obhájci titulu, s týmem Black Sox - více zde.

Reprezentace: "Je to naším cílem už několik let. My víme, že šanci máme relativně velkou, protože jako jeden z mála týmových sportů se pohybujeme na špičce evropského softbalu a Afriky se nebojíme," potvrzuje Radiožurnálu trenér českých softbalistek Vojtěch Albrecht, že účast na olympijských hrách je pro jeho hráčky dlouhodobě cílem číslo jedna - kompletní článek zde.

MS U12 mix
Taivan: ČSA obdržela mimořádné pozvání na MS U12 mix, které proběhne 26. - 31.7. na Taiwanu současně s MS U12 v baseballu. MS v softballu je navrženo pro 8 dívek a 8 chlapců do 12ti let. Přestože naším strategickým plánem není se účastnit těchto akcí, respektive kvalifikací na MS U12 s ohledem na fakt, že považujeme tuto kategorii za rozvojovou, nikoliv reprezentační, dostalo se nám pozvání na tento turnaj. Pozvání je vyjádřením faktu, že se jako jediná země v Evropě staráme o rozvoj v této kategorii v obou pohlavích. Za této situace, kdy je úvodní turnaj na pozvání, jsme tuto nabídku přijali - více zde.

MS mužů - nabídka pro kluby: Naprostý vrchol pro český softball; poprvé v historii hostí mistrovství světa v softballu mužů evropská země - Česká republika. I Vy můžete být u toho. ČSA připravila speciální nabídku pro kluby. 

Pro kluby je možné zakoupit zvýhodněné klubové permanentky v ceně 1000,- CZK. Termín pro objednávky je 15. dubna - info zde.
Pro objednání prosím pošlete jmenný seznam zájemců. Permanentky budou vystaveny začátkem května, o systému distribuce Vás budeme informovat později. Pokud chcete při MS mužů pomáhat jako dobrovolník, dveře máte otevřené. "Mrzla jsem, ale jdu do toho znovu," říká rozzářená Markéta Ochocová po zkušenosti ze srpnového Intercontinental Cupu. Je jednou z prvních duší, které chtějí mistrovství světa mužů prožít ze speciálního pohledu - z toho dobrovolnického. Právě nyní se totiž dobrovolníkům otevírají brány k jedinečnému zážitku. Kdo chce víc než jen čučet, kdo chce přiložit ruku k dílu, vidět do zákulisí a být tomu všemu úplně nejblíž, nechť se hlásí ZDE.

© 2021 SC Čechie Mrkve, z.s. | Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!