MS mužů začíná

11.06.2019
MS mužů: Velký mediální zájem se upíná v těchto k českému softballu - dlouho očekávané MS mužů začíná již tento týden!


Dny před MS: Poslední dva dny před zahájením MS budou ve znamení finalizace příprav a úvodních schůzek. Úterý je ve znamení masívního příletu všech účastníků. Na letiště dosedne více než padesát zástupců WBSC a také posledních 6 týmů. Jako poslední doletí do Prahy tým Venezuely, nad jehož startem viselo do poslední chvíle mnoho otazníků.
Středa je ve znamení schůzek. Nejdříve od 11:00 proběhne v reprezentačních sálech rezidence Primátora velká tisková konference. Od 14:00 bude v sále architektů technická schůzka. Vrcholem bude pak večerní GALA banket ve staré zbrojnici hotelu Kampa. Cílem je vyslat účastníkům MS signál, že Praha a Česká republika má velmi bohatou historii, na kterou jsme právem hrdi.
A ve čtvrtek to začne. v 17:45 bude slavnostně otevřen Český dům, od 18:15 pak vypukne otevírací ceremoniál, jenž pro nás připravuje produkční skupina Livebros a od 19:30 zahájí naši kluci zápas s Novým Zélandem. 

MS mužů: V pořadí druhý zápas s Argentinou se odehrál na ledenickém hřišti. Lépe do něj vstoupil jihoamerický celek, který se dostal do vedení 3:1. Poté se však do míče opřel Marek Malý, jehož pokus skončil až za plotem a stáhl dva body. Výsledkem 3:3 toto utkání taky skončilo. Jak ho hodnotí hlavní trenér mužů Tomáš Kusý? A co čeká národní tým ještě před startem šampionátu? Více zde

Repre ženy na Floridě: Čtvrtý dvojzápas floridské Summer Tour se odehrál na hřišti v Orlandu proti týmu Florida Impact. Zápas byl chvíli před začátkem odložen o půl hodiny kvůli počasí. Na Floridě je propracovaný systém radarů zaznamenávající blesky v okruhu 10-12 mil od hřiště. Více zde.

Celý Newsletter.

© 2021 SC Čechie Mrkve, z.s. | Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!