Mrkvový víkend

27.05.2019

Jak proběhl další mrkvový víkend? Koho Mrkve vyzvaly na zteč? A jak to dopadlo? Report očima Šárky "Hrubky" Hrubé

Mrkvičky o víkendu čekala důležitá utkání, která byla pro hladký postup do play-off potřeba vyhrát.

V sobotu se na domácí půdě utkaly s Hladovými hrochy, tedy přesněji Hrošicemi. Hned zkraje obou zápasů bylo zřejmé, že Mrkve jsou jasnými favority. V obou utkání byla patrná naprosto skvělá týmová spolupráce a bezchybná souhra. Dravou pálku všech hráček střídala bezchybná obran. Soupeřky se v prvním zápase nevzmohly na jediný bod. První utkání končilo drtivým rozdílem 11:0 pro Mrkvičky.

S velkou chutí vstoupily Mrkve do druhého zápasu, který se nesl v podobném duchu jako první. V zápase byla vidět řada perfektních tvrdých odpalů, včetně krásného homerunu Lindy Rambouskové. V jedné směně Hrošice taktéž zaútočily pěknými odpaly, avšak na nekompromisní hru Mrkví to nestačilo. Výsledek 18:4 tak mluví za vše.

Velký dík patří Hedvice Výborné, která přispěla k vynikajícímu sobotnímu výkonu.

Oproti sobotě nás v neděli čekal těžký soupeř - Kotlářka Praha. Jedná se o velmi mladý tým, který loni sestoupil z extraligy, tudíž se dalo očekávat hodně napínavé utkání. A také bylo. V nervy drásajícím utkání, které se rozhodlo až v sedmém iningu po drobném zaváhání na straně Mrkviček, šlo, troufám si říct, o jeden z nejhezčí dosud odehraný zápas. Proti sobotě jsme se pálkařsky prosadit příliš nedokázaly. Naše, leckdy pěkné a tvrdé odpaly, končily v rukavicích soupeřek. Zato pálkařky Kotlářky provětrávaly naše zadní pole, které ale předvedlo spoustu excelentních zákroků.

I přesto, že se štěstí nakonec přiklonilo na stranu soupeřek, a utkání skončilo výsledkem 4:3 pro Kotlářku, velká chvála VŠEM Mrkvičkám, BRAVES dámy, podaly jsme vynikající výkon!

Bohužel v druhém zápase již byla patrná únava z náročného víkendu, a už po druhém iningu nám soupeřky odskočily o nemalý bodový rozdíl. Ve třetím iningu jsme po sérii pěkných hitů snížili náskok soupeřek na 19:6, avšak pálkařsky silná Kotlářka nakonec zvítězila rozdílem ve čtvrté směně 22:7.

Kva, děkujeme za parádní koučing.

Velké díky patří našemu věrnému karotkovému maskotovi Janičce, která je naprosto k nakousnutí 🥕🥕

Poslední herní den jarní části nás čeká 8.6. na domácí půdě, kde odehrajeme double zápas s Trutnovem. Výsledek rozhodne o našem poustupu do play-off.
Šárka Hrubá

© 2021 SC Čechie Mrkve, z.s. | Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!