Mezinárodní hry v Ejlatu

12.03.2019

Ayelet International Games 2019 se konaly ve dnech 6. ˗ 9. března v izraelském Ejlatu. Jedná se o veliký turnaj v mnoha sportovních odvětvích. Jedním z nich je i softball :-)

Na turnaj se vypravil náš tým, posílený o hráčky HCM Trutnov, už o den dříve, aby se aklimatizoval.

První hrací den sehrála SC Čechie Praha zápas v odpoledních hodinách s týmem Mix (Izrael). Po první směně jsme vedly 5:0, ale soupeřky vyměnily nadhoz, v poli proběhlo pár chyb a utkání nakonec skončilo 6:8 ve prospěch izraelských hráček.

Druhý den jsme se utkaly s holandským týmem Neptuns Rotterdam. Zápas měl velmi obdobný průběh jako den předtím. Po vydařeném začátku 6:0, Nizozemky rozdíl dotáhly a zápas vyhrály. Odpolední utkání proti Twisters už ale proběhlo plně v naší režii. Zápas skončil vysokým rozdílem o více než 10 bodů v náš prospěch. 

Pátek byl pro "Mrkve" vítězným dnem. Bez větších potíží jsme porazily tým Fireballs (Tel Aviv), dařilo se jak v útoku, tak v obraně. Poslední zápas celého turnaje jsme skvělou pálkou a soustředěnou obranou opět s přehledem vyhrály. Celkově tedy 3 vítězství a dvě prohry zajistily Čechii páté místo (prohrály jsme jen s finalistkami).

Celý turnaj bereme jako výbornou přípravu do sezónykož se jedná o první hru na venkovním hřišti po zimní přípravě v tělocvičně. Děkujeme tímto pořadatelům za možnost zúčastnit se tohoto mezinárodního turnaje, za perfektní servis a péči. 

A jak zaznělo na konci z úst většiny hráček: "Tak zase za rok!". Držme palce, ať se to podaří a třeba i s medailí.

Video z turnaje.

© 2021 SC Čechie Mrkve, z.s. | Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!