Medaile z MS i ME

09.08.2019

ME U16
Záhřeb: Po sobotním utkání proti Rusku, které Češky suverénně vyhrály rozdílem 11:1 po čtvrté směně, slavil český softball letošní první medaili z ME. Po finále pak Češky dostaly na krk bronzovou medaili a obsadily tak v konkurenci 14 týmů 3. místo. Je to tak historicky sedmá medaile v této kategorii.

MS U12 mix
Tainan: Z premiérového ročníku mistrovství světa v softballu do 12 let mix si české hráčky a hráči přivezou domu z Tchaj-wanu bronzové medaile. Po základní skupině se česká reprezentace umístila na třetí místě a s týmem Indonésie si to rozdala o bronz. Poměrem 8:1 si tak český tým právem odnáší vůbec první medaile z mistrovství světa pro český softball - více zde.

MS U18
Irvine: Tým reprezentantek pod vedením Petra Mindžaka odletěl na 13. mistrovství světa juniorek do Spojených států. Jak probíhala příprava a s jaké soupeře vyzve česká devatenáctka jsme se zeptali přímo hlavního kouče - více zde.

Pohár ČSA žen
Praha: První srpnový víkend přinesl ženský pohárový turnaj. O místo na evropském, již 29. Poháru vítězů pohárů, se utkalo šest týmů ve dvou skupinách. Vítězství obhájily hráčky Joudrs, které ve finále deklasovaly Žraloky Ledenice 11:1.

Celý Newsletter ČSA.

© 2021 SC Čechie Mrkve, z.s. | Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!