Do Tokya jede Itálie

29.07.2019

Olympijská kvalifikace
Utrecht: Cesta českého týmu do Tokya se uzavřela těsně před branami. Náš tým postoupil ze skupiny do poslední fáze kvalifikace, kde však nestačil ani na jednoho soupeře. Turnaj bez porážky zvládla Itálie a bude tak reprezentovat Evropu na OH. Výsledky zde

MS U12 mix
Tainan: Na úvodním MS U12 v softballu mix se náš tým střetl s Peru. Ve vyrovnaném zápase prohráváme 1:0. V dalších zápasech jasně přehráváme Indonésii a tak při sebevědomém výkonu domácích rozhodne pondělní zápas s Peru, zda půjdeme do finále, či budeme hrát o bronz. MS sledujte na webu MS.

ME U16
Záhřeb: Dnes v Záhřebu začíná ME dívek do 16 let. Po odhlášení Velké Británie nás ve skupině čeká domácí Chorvatsko a Maďarsko. Více na Play By Play

Poháry ČSA
Praha: Vítězem Poháru ČSA mužů se stali Žraloci Ledenice. Pohár ČSA žen je na pořadu o víkendu - rozpis zde.

Campy pro hráče
Havlíčkův Brod, Diessen: I v letošním roce proběhne tradiční letní kemp pro nadhazovače a chytače, a to ve dnech 15. - 16. 8. v Havlíčkově Brodě. Více informací.
Nizozemský Diessen letos opět hostí mezinárodní softballový kemp pro chlapce i dívky od 14 do 23 let. Mimořádná akce se koná v termínu o 23. do 27. října. Více informací.

Celý newsletter ČSA.

© 2021 SC Čechie Mrkve, z.s. | Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!